Опитування: Три партії вирвалися уперед за рейтингом

Опитування: Три партії вирвалися уперед за рейтингом Колаж: УП

Серед тих, хто визначився, 48,5% проголосували б за партію "Слуга народу", 14,1% – за партію "Опозиційна платформа – "За Життя", 9,2% – за партію "Європейська Солідарність", 6,2% – за "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Об этом сообщает ВИННИЦА со ссылкой на СМИ.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 25 червня по 7 липня, йдеться в "УП".

Також прохідний бар’єр у 5% долають (з урахуванням похибки) партії "Голос" (4,4%) та "Сила і Честь" (4,1%).

Інші партії, згідно з опитуванням, не мають шансів потрапити у парламент.

Згідно з опитуванням КМІС від 26 травня – 7 червня, "Слугу народу" підтримували 48,5% опитаних, "Опозиційну платформу – "За життя" 11,8%, "Європейську Солідарність" 8,1%, "Батьківщину" 7,8%, "Голос" 5,6% та "Силу і честь" 3,8%.

65,9% респондентів заявили, що точно або скоріше збираються голосувати на виборах 21 липня до Верховної Ради, в т.ч. 48,8% точно збираються голосувати на них.

Опитування КМІС проходило з 25 червня по 7 липня. Методом особистого інтерв’ю соціологи опитали 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Напередодні у Центральній виборчій комісії заявили, що Верховний суд України задовольнив апеляцію комісії та скасував рішення Шостого апеляційного суду щодо зобов’язання провести повторне жеребкування партій перед дочасними виборами у Верховну Раду.

Нагадаємо, сьомого липня ЦВК уповноважила державне підприємство спеціального зв’язку від імені комісії здійснити передачу виборчих бюлетенів відповідним окружним виборчим комісіям.

Раніше у Центральній виборчій комісії наголосили, що наразі немає ніяких підстав для передруку бюлетенів на дострокових виборах до Верховної Ради.

Читайте також: Росія проводить масштабні військові навчання в Криму


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/try_partii_vyrvalysya_upered_za_reytyngom__opytuvannya_296403.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя