В Долинському районі ремонтують державну автотрасу і латають місцеву дорогу. ФОТО

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області повідомляє, що тривають роботи на дорозі державного значення Н-10 "Стрий – Мамалига" та стартував ремонт дороги місцевого значення "Болехів – Гериня".


Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду


На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області ТОВ "ПБС" продовжує поточний середній ремонт на 30-34 км автотраси Н-10 – в районі села Тяпче і Княжолука Долинського району. Об этом сообщает allfiles.in.ua со ссылкой на СМИ.

Роботи здійснюються методом холодного ресайклінгу за кошти Держбюджету.

Автодорожники розпушують старе покриття, укріплюють основу, профілюють узбіччя. Після регенерації настелять два шари асфальтобетону.

Одночасно філія "Долинська ДЕД" ДП "Івано-Франківський облавтодор" розпочала поточний дрібний ремонт на дорозі місцевого значення "Болехів – Гериня", інформує САД. На цій дорозі вкрай зношене дорожнє покриття, зважаючи на навантаження: вантажопотік – до 30 тисяч одиниць транспорту за добу, половина – важковаговики.

Місцева влада міста Болехова разом із депутатами, департаментом капітального будівництва та ЖКГ Івано-Франківської ОДА підготували проект капітального ремонту дороги "Болехів – Гериня". На цей час проект перебуває на розгляді Кабміну та Мініфраструктури.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/v_dolynskomu_rayoni_remontuyut_derzhavnu_avtotrasu_i_latayut_mistsevu_dorogu_foto_75225.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя