Експерт пояснив, чому "старі добрі" методи керування людьми уже не дають очікуваних результатів

Об этом сообщает smimarket.in.ua со ссылкой на СМИ.

Усе, що відбувається на "землях українських" має ознаки боротьби за право реалізувати власну форму облаштування світу стосунків. Ми, українці, ті, що свідомо обрали для життя цей простір, йдемо своїм шляхом. Невпинним шляхом до самих себе. До пізнання того, хто ми, які ми та для чого ми…

Сучасні політичні діячі щиро допомагають нам зрозуміти, якими ми не хочемо бути. Вони проявляють усі ті соціальні риси, яких нам необхідно позбуватись. Наші еліти на сучасному етапі нашого шляху яскраво уособлюють все те, від чого ми хочемо відмовитись.

Для того, щоб прикрити свої відверто кримінальні вчинки та аморальну поведінку, українські діячі від офіційної державної політики вигадують та впроваджують у суспільний простір красиві лозунги та подають нові сучасні змісти.

Вони брешуть та вірять в те, що українське суспільство щиро ототожнює "брехунів" з провідними істинами і не помічає їх вад. Але все відбувається абсолютно навпаки. Люди щиро сприймають лозунги, меми, подачі, слогани. Вони дійсно змушують думати та надихатись. Проте різниця між словами та справами зрозуміла навіть немовлятам. Таким чином народ зростає морально. Народ наповнюється новими думками та змістами, а також баченнями та візіями. А політики, що запустили фішки, не змінюються, бо все сказане ними для них самих не несе змістовного навантаження.

А поміж тим слова породжують думки. Думки породжують дії. Ми невпинно змінюємся у своїй свідомості. А політики, представники старих еліт, які самі породжують хвилі нових змістів, суттєво відстають у розвитку свідомості. Вони не встигають за настроями громадян.

Вони не розуміють, що новий, інший світ стосунків, у якому їм не буде місця, породжують вони самі, своїм нескінченим прагненням до кримінального збагачення. Чим більше вони намагаються "кинути", проігнорувати суспільні настрої, тим швидше настане неминучий кінець пануючої сьогодні епохи негідників та людожерів.

Таким чином соціальна структура українського ментального простору розвивається без старих еліт. Старі еліти більше не несуть змісти, культуру, ідеї, які резонують з свідомістю соціально-активних шарів. Вони, представники інших-старих уявлень про організацію світу стосунків між людьми, чим далі, то більше не будуть адекватними подіям, які відбуватимуться у суспільстві.

Старі методи діагностики, які працювали два десятка років, вже не здатні давати адекватну картинку суспільних настроїв. Старі консультанти відверто не розуміють, чому "старі-добрі" методи керування людьми не дають очікуваних результатів. Старі інформаційні рупори працюють лише на аудиторію, яка постійно зменшується та реагує на інформацію абсолютно інакше, ніж двадцять років тому. Старі політичні лозунги з ідеологіями породжують абсолютно іншу рефлексію та суспільну реакцію. Старі еліти невпинно прямують у минуле. Саме те минуле, в якому вони народжені.

Ось так старіють одні еліти та зароджуються нові. Ми невпинно долаємо свій шлях до влаштування свого світу. Світу тих стосунків, які відповідають нашим запитам на справедливість, безпеку та добробут.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Олександр НОВОХАТСЬКИЙДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557735925-ekspert-poyasniv-chomu-stari-dobri-metodi-keruvannya-lyudmi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя