Намагаюся бути мужиком, - Зеленський прокоментував суперечку з Порошенком


Кандидат у президенти Володимир Зеленський прокоментував інцидент із Петром Порошенком у ефірі програми "Право на владу"

Про це повідомляє "Радіо Свобода". Об этом сообщает unovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном прокоментував інцидент 11 квітня. Тоді в ефірі програми "Право на владу" каналу "1+1" він посперечався зі своїм опонентом Петром Порошенком щодо формату передвиборчих дебатів.

"Мене цікавить тільки реакція українського суспільства. Мені здається, що я був відвертим, чесним, такий, як я є. Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Я ніколи в житті не змінював правила, намагаюся так робити, намагаюсь бути, як мені сказав пан президент, бути мужиком. Тому я стояв на своєму", – сказав Зеленський.

  • 12 квітня у штабі Володимира Зеленського пояснили поведінку кандидата тим, що він "емоційна людина", і тим, що на його родину "щохвилини виливається бруд".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/13/namagayusya_buty_muzhykom_zelenskyy_prokomentuvav_superechku_z_poroshenkom”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя