У Львові двоє дітей отруїлися чадним газом, стан важкий

16 березня о 03:05 год. в. м. Львів, по вул. Полуботка, отруїлися, ймовірно, чадним газом двоє дітей (обидва 2006 року народження), які у важкому стані госпіталізовані до МДКЛ. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Фото: Факти ICTV

Квартира обладнана газовою плитою. Працівники аварійної служби ПАТ “Львівгаз” в квартиру не попали, так як на момент їх приїзду в квартирі нікого не було. Об этом сообщает tp0522.in.ua со ссылкой на СМИ.

Обставини події з’ясовуються.

Увага!

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.
У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:
у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_dvoie_ditey_otruilysya_chadnym_gazom_stan_vazhkyy_310744.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя