Франківські газовики закликають клієнтів замовляти «зворотний зв’язок»

news-image: Франківські газовики закликають клієнтів замовляти «зворотний зв’язок»
Для усіх клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз», які є користувачами Особистого кабінету на сайті 104.ua, доступна послуга – «зворотний телефонний дзвінок».

Дана послуга доступна для понад 110 тис. споживачів газу Прикарпаття. Щоб скористатися нею, споживачу необхідно бути зареєстрованим в онлайн кабінеті. Об этом сообщает bzp.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Для замовлення зворотного дзвінка від оператора Контакт-центру газової компанії, необхідно в нижній частині свого Особистого кабінету натиснути на позначку «Зателефонуйте мені» та підтвердити або ввести новий номер телефону, на який повинен зателефонувати фахівець», — розповідає керівник управління клієнтського сервісу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

І споживачу в короткий термін буде перетелефоновано. Дана послуга доступна для споживачів газу з 2017 року.

Окрім того, через Особистий кабінет клієнти компанії також можуть скеровувати електронні звернення та отримувати відповіді на свої запитання без з’єднання з оператором.

Нагадуємо, за допомогою онлайн кабінету споживачі газу мають можливість передати показання лічильника, переглянути історію платежів, дізнатися про розмір наданої державної допомоги – субсидії, оплатити за газ та інше.

Водночас, звернутися до операторів Контакт-центру ПАТ «Івано-Франківськгаз» мешканці області можуть за номерами тел.: (0342) 591 104, 067 65 65 104.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivski-gazovyky-zaklykayut-klientiv-zamovlyaty-zvorotnyy-zv-yazok.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя