Вінницькі поліцейські розшукали сестру жінки, яку три роки тому виявили в лісі

Вінницькі поліцейські розшукали сестру жінки, яку три роки тому виявили в лісі


Поліцейські знайшли рідних жінки, особу якої не могли встановити впродовж трьох років. Об этом сообщает slk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП Вінниччини.


Жінку виявили в листопаді 2015 року в лісовій місцевості неподалік с. Юрківка Тульчинського району, де вона жила в наметі. Вона не могла повідомити про себе будь-якої інформації, жодних документів при собі не мала. Лише через три роки завдяки інформації, розміщеній відділом комунікації поліції в соціальних мережах, вдалося розшукати її рідних.


За словами начальника оперативно-довідкового сектору розшуку без вісти зниклих громадян Управління карного розшуку поліції Віталія Гуцола, поліцейські помістили жінку в лікарняну установу для надання необхідної медичної допомоги. Були задіяні вичерпні оперативні та розшукові заходи для встановлення її особи, розіслано запити в лікувальні установи України, інформація про неї була розміщена в засобах масової інформації. Увесь цей час безіменна жінка не йшла на контакт і через певні психічні порушення не могла нічого про себе згадати.


Поліцейські продовжували розшукові заходи впродовж трьох років. Чергова інформація в соціальній мережі знайшла свій відгук. Мешканка Бердичева Житомирської області впізнала на фотографії свою сестру, яку бачила востаннє в 2015 році.


10 січня, коли вона приїхала в лікарню разом з сином, жінка остаточно впевнилась, що знайшла зниклу сестру. Через родинні проблеми вона не повідомляла про розшук родички та нічого не знала про її долю. Останні роки її сестра періодично мала психічні порушення і змінювала місце проживання.


З початку 2019 року до підрозділів поліції надійшло 42 заяви про зникнення людей на Вінниччині. За цей час поліцейським вдалося розшукати 40 без вісти зниклих осіб.


Вінниця.infо
Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/vinnitski-politseyski-rozshukali-sestru-zhinki-yaku-tri-roki-tomu-viyavili-v-lisi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя