Роскомнадзор звинуватив BBC World News у трансляції ідей терористів – новини ZIK.UA

четвер, 10 січня, 2019, 17:43 Світ

Роскомнадзор звинуватив BBC World News у трансляції ідей терористів

Роскомнадзор звинуватив BBC World News у трансляції ідеології терористів і проводить перевірку контенту на предмет дотримання вимог російського законодавства. Об этом сообщает nesekretno.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це в четвер, 10 січня, повідомила прес-служба Роскомнадзора, передає «Новое Время».


У російському відомстві заявили, що здійснюють постійний моніторинг програм телеканалу BBC World News, які розповсюджуються в Росії.


«Зараз виявлено матеріали, які транслюють ідеологічні установки міжнародних терористичних організацій (цитати терориста Аль-Багдаді). Проводиться експертиза на предмет відповідності цих матеріалів нормам російського антіекстремістського законодавства», – йдеться в повідомленні відомства.


Раніше мовнику був направлений запит стосовно надання документів, що підтверджують дотримання вимог закону про обмеження прямого або непрямого контролю російських ЗМІ з боку іноземних організацій. Термін надання відомостей Роскомнадзору – до 16 січня 2019 року.


Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/10/roskomnadzor_zvynuvatyv_bbc_world_news_u_translyatsii_idey_terorystiv_1485663”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя