Суд заборонив діяльність Харківської обласної громадської організації «Русь триєдина»

Будівля СБУ — Суд заборонив діяльність Харківської обласної громадської організації «Русь триєдина»
Будівля СБУ
Фото: ssu.gov.ua
Співробітники спецслужби встановили, що учасники організації, зокрема, були активними учасниками так званого «Антимайдану» Об этом сообщает myflon.in.ua со ссылкой на СМИ.


За матеріалами Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Харківський окружний адміністративний суд заборонив діяльність Харківської обласної громадської організації «Русь триєдина». Про це повідомляє прес-центр СБУ.


Співробітники спецслужби встановили, що учасники організації, зокрема, були активними учасниками так званого «Антимайдану».Вони також вимагали проведення референдуму щодо федералізації України та організували низку хресних ходів центральними вулицями Харкова, під час яких закликали до створення фейкової «Харківської народної республіки» із подальшим входженням її до складу РФ.


Раніше «Главком» повідомляв про те, що співробітники військової контррозвідки СБУ попередили викрадення двох авіаційних двигунів з військової частини у Київській області.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/sud-zaboroniv-diyalnist-harkivskoji-oblasnoji-gromadskoji-organizaciji-rus-trijedina-534543.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя