Нардеп Рибак вважає «корпоративною змовою нафтотрейдерів» неймовірне підвищення цін на пальне в Україні

ЕКОНОМІКА ЧИ ПОЛІТИКА? / Об этом сообщает postdaily.in.ua со ссылкой на СМИ.


За словами народного депутата України Івана Рибака, з 1 жовтня на автозаправках значно зросла вартість пального. Ціни на бензин та ДП навіть перевищили їх вартість у країнах Євросоюзу. Це викликало природне обурення простих українців, котрим нові ціни вдарили по сімейних бюджетах. Але і це не все. Подорожчання пального автоматично підвищить вартість продуктів першої необхідності та інших товарів, що буде відчутним для кишень широких верств населення.


"Необгрунтовано підвищувати ціни на пальне, не надаючи жодних пояснень споживачам, вже стало в Україні традицією. Дуже часто нафтотрейдери працюють за корпоративною змовою, використовуючи монопольне становище кількох ключових гравців на цьому ринку.

Україна ж, як держава, яка змушена протистояти російській агресії, що зумовлює низьку купівельну спроможність населення, насамперед, через фінансовоємкий військовий бюджет, дуже чутлива до таких цінових коливань. Тому спокійно спостерігати за зростанням цін ми не маємо права. Залишити людей один на один з такими викликами вважаю неправильним", — заявив Іван Рибак.

Як повідомляє прес-служба Народного депутата України Івана Рибака, з цього приводу народний обранець направив депутатське звернення урядовцям, профільному міністру та керівництву ДФС з проханням розібратися у ситуації, і дати людям роз’яснення, що відбувається на ринку пального.

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=106606”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя