Вчитель вдарив першокласника у його день народження на уроці фізкультури у Львові

Вчитель вдарив першокласника у його день народження на уроці фізкультури у Львові Об этом сообщает glashataj.in.ua со ссылкой на СМИ.

У львівській школі №55 вчитель фізичного виховання вдарив по руці свого учня, який навчається у першому класі. Зі слів матері дитини, педагог просто підійшов і ударив хлопчину. Додамо, що у цей день потерпілий святкував своє семиріччя.

Як написала на своїй сторінці у Facebook мати школяра Анастасія Вінокурова, школа, в якій навчається її чадо є вельми сучасною – проектор, індивідуальні парти та інші атрибути.

«Але зате можна взяти й тріснути дитину по руці. Звичайно, ти ж – дорослий чоловік, учитель, а першокласник не відпустив сітку за твоєю командо. А, ні, Федя, сказав, що просто підійшов і вдарив. Що треба робити, коротше, якщо дитина тримається за сітку, або бігає, або сидить, або стоїть? Правильно, вмазати йому», – обурюється жінка.

За її словами, її син одразу заплакав, класна керівниця його заспокоїла, а вчитель фізкультури нібито вибачився, хоча точно стверджувати це не може.

«Директор у мене телефоном з’ясовував, чому Федю вдарив учитель. Начебто у мене є нормальне пояснення. І сказав написати заяву, щоб вони «провели розслідування». Тобто я в день народження свого сина пішла до директора в приймальню писати заяву про те, що мою дитину вдарив вчитель. Класно, правда?» – додає Анастасія Вінокурова.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Vchitel_vdariv_pershoklasnika_u_iogo_den_narodzhennya_na_urotsi_fizkulturi_u_Lvovi_285390.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя