Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс

Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс

Один із пріоритетів Нового курсу — повернути професії вчителя повагу та престиж. Об этом сообщает sevlush.in.ua со ссылкой на СМИ.

На цьому наголосила лідер «Батьківщини», яка в День учителя відвідала ліцей в с. Студениця на Житомирщині та поспілкувалася з педагогічним колективом.

«Весь світ базує своє майбутнє виключно на знаннях, а успішність та конкурентноспоможність кожної нації залежить від рівня освіти та інтелекту. Ми маємо зробити ставку на виховання людини, на освіту та інтелект, адже без цього в країни немає майбутнього», — зазначила вона.

Юлія Тимошенко впевнена, завдання номер один для держави — виховання дитини: «школа повинна бути всеохоплюючим навчальним центром, де навчатимуть та розвиватимуть дітей».

Українську молодь, зауважила Голова партії, повинні навчати найкращі освітяни, у яких буде гідна зарплата, «а не копійки, як зараз».

«Якщо держава недоплачує вчителю — це означає, що вона недоплачує за майбутнє», — заявила політик.

Лідер «Батьківщини» обурена тим, що в проекті держбюджету на фінансування в’язниць заплановано 6 млрд грн, а на наукові дослідження НАН України вдвічі менше.

«Ці перекоси загрожують розвитку нашої нації, і я хочу ці перекоси прибрати», — сказала вона.

Юлія Тимошенко пояснила, що за умови ефективної влади та правильного економічного курсу фінансування на освіту можна знайти.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом на Житомирщині, де вона відвідала ліцей у с. Студениця, а також планує відвідати Центр соціального захисту, відкритий за ініціативи партії «Батьківщина» і взяти участь в зустрічі-нараді з освітянами області.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1538733378-mi-robimo-stavku-na-osvitu-ta-intelekt-yuliya-timoshenko.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя