Окупаційна влада скасувала режим надзвичайної ситуації в Армянську

Окупаційна влада скасувала режим надзвичайної ситуації в Армянську Фото: Укрінформ UATV

Дітей, яких вивезли через погіршення екологічної ситуації, повернуть до міста та навколишніх селищ 24-25 вересня, заявив так званий "глава адміністрації" Армянська Василь Теліженко, повідомляє "Интерфакс". Об этом сообщает 0522ua.com со ссылкой на СМИ.

Раніше так званий "республіканський оперативний штаб" рекомендував "владі" Армянська скасувати режим НС, бо з 16 вересня не зафіксовано перевищення концентрації шкідливих речовин у повітрі.

Нагадаємо, в серпні на півночі Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, через що в Армянську утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев. Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов стверджував, що проби повітря, взяті Росспоживнаглядом в Армянську, показали: жодної загрози для здоров’я і життя мешканців Криму немає.

На початку вересня у Прикордонній службі України заявили, що зафіксували на Херсонщині перевищення вмісту токсичних промислових речовин у повітрі. Викид стався в окупованому Криму. Там завод "Кримський титан" зупинили на два тижні. З міста Армянськ, де розташований завод, вивезли дітей.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про загрозу екологічної катастрофи в окупованому Росією Криму.

Українські прикордонники, які несуть службу на контрольному пункті неподалік хімічного заводу "Кримський титан" в анексованому Криму, поскаржилися на погане самопочуття.

Український омбудсмен Людмила Денісова стверджує, що північ Криму близька до екологічної катастрофи, а окупаційна влада півострова приховує реальний рівень небезпеки.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав міжнародні організації відправити комісію для перевірки викидів хімічних речовин в окупованому Криму.

Президент України Петро Порошенко доручив запросити дітей з Армянська в Херсонську область, щоб вони могли "відпочити, оздоровитися у зв’язку з екологічною атакою".


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/okupatsiyna_vlada_skasuvala_rezhym_nadzvychaynoi_sytuatsii_v_armyansku_267082.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя