"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за теракт в Ірані

"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за теракт в Ірані Об этом сообщает vipgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Терористична організація "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за стрілянину на параді у Ірані зранку, 22 вересня.

Повідомило видання DTnext.

Раніше 24 Канал повідомляв про те, що щонайменше вісім військових Корпусу вартових Ісламської революції загинули, ще сім постраждали внаслідок теракту під час військового параду в місті Ахваз в Ірані.

Офіційний представник Збройних сил Ірану бригадний генерал Абольфазль Шекарчі заявив, що атаку вчинили бойовики пов’язані з США та з ізраїльською службою зовнішньої розвідки "Моссад".

Ці терористи були підготовлені і організовані двома країнами Перської затоки. Вони не є членами ІД або інших угруповань, які борються з ісламською системою Ірану, але вони пов’язані з США і "Моссадом", – сказав представник іранських ЗС.

Додамо, що кількість жертв внаслідок стрілянини на параді зросла до 24 осіб ще 53 отримали поранення.

The #IslamicState group claimed responsibility for a deadly shooting at a military parade in southwestern #Iran on Saturday, its propaganda agency #Amaq said. https://t.co/LNDqYmmPIl #IranMilitaryParade

— DT Next (@dt_next) 22 вересня 2018 р.



Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/slamska_derzhava_vzyala_na_sebe_vidpovidalnist_za_terakt_v_rani_275238.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя