Бондаренко: Систему персонального голосування можна було ввести давно і діяла б вона безвідмовно!

Бондаренко: Систему персонального голосування можна було ввести давно і діяла б вона безвідмовно!

«Прочитав в "Українській правді" про чергову спробу Верховної Ради добитися персонального голосування депутатів і припинення "кнопкодавства". Цього разу проект подав фронтовик Леонід Ємець. Але питання,чи буде ефект тепер, у мене викликає небезпідставний сумнів. Я пам’ятаю ті часи, коли з цим явищем " боролися" голови Ткаченко, Мороз, Яценюк та і нинішній спікер», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише голова фракції «Батьківщина» в Київській міській Раді Володимир Бондаренко. Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Був час, коли пробували просто умовляти нардепів . Але якраз тоді було встановлено рекорд кнопкодавства однією людиною. Херсонська комуністка Катерина Самойлик встигала за 10 секунд натиснути біля 20 кнопок для голосування. Головне, щоб були картки і не заважали речі під партами і на столиках.
Потім переробили систему і потрібно було натискати одразу дві кнопки. Та нічого не заважало одну з них (ліву) притиснути якимось предметом на все засідання, а голосувати лише однією. В хід ішли товстелезні томи юридичного довідника, який лежав на робочих місцях депутатів і виконував функцію " блокувальника". Спікерство Яценюка розпочалося зі спроби запровадити голосування з допомогою нової системи з тепловим реле. Були витрачені величезні кошти, які мали такий же ефект, як і яценюківська Стіна на кордоні.
Безумовно систему персонального голосування можна було ввести давно і діяла б вона безвідмовно! Візьміть за приклад Київраду, де працює система РАДА 4. За всю історію діяльності Київради не було жодного випадку неперсонального голосування! ПРОСТО, як і у Верховний Раді , до депутатської зали заходять і робочі місця займають лише депутати, але в Київраді при голосуванні протягом 10 секунд необхідно тримати кнопку"за", "проти" чи" утримався" разом з іще однією кнопкою. Тобто голосування потребує , щоб були Задіяні обидві руки! Відстань між кнопками сантиметрів сорок і натиснути їх двома пальцями однієї руки неможливо.
Тобто не потрібно ніяких сенсорів, чи ще якоїсь кібернетики! Все дуже просто і надійно.
Але, чи потрібна така система Верховній Раді? При її запровадженні там не відбулося б жодного результативного голосування! При фактичній відсутності регламентної кількості членів Коаліції та такій явці, яку ми спостерігаємо на засіданнях , це дуже небезпечно і приведе до визнання непрацездатності вищого законодавчого органу держави. А кому це потрібно? Тому і піаряться черговий раз нардепи, показуючи свою " принциповість", яка ніколи не дасть ефекту», завершує Бондаренко.

«Вечірні Вісті»

...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1528789072-bondarenko-sistemu-personalnogo-golosuvannya-mozhna-bulo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя