Переможниця 4 сезону шоу "Холостяк" вийшла заміж

Переможниця 4 сезону шоу "Холостяк" вийшла заміж Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У суботу, 9 травня, переможниця 4 сезону романтичного шоу "Холостяк" Анна Селюкова вийшла заміж за чемпіона світу з покеру Євгенія Качалова.

Весілля святкували в одному із заміських ресторанів Києва, на яке запрошено близько 75 гостей, які приїхали з різних країн світу. Анна Селюкова показала підписникам підготовку до церемонії на своїй сторінці в Instagram.

Допис, поширений Eugene (@ekatchalov) 10 Чер 2018 р. о 2:52 PDT

На весіллі переможниця "Холостяк" змінила дві сукні – одна від українського дизайнер Katerina Kvit, друга – мікс від американського і українського бренду. Після весілля молодята поїдуть в медовий місяць в улюблену Італію, а план подорожі допомогли скласти друзі.

переможниця холостяка анна селюкова вийшла заміж Анна Селюкова вийшла заміж / Instagram

Хочу в Италию на дегустацию ?

Допис, поширений Анна Селюкова (@anna_selyukova) 4 Тра 2018 р. о 5:57 PDT

Допис, поширений Анна Селюкова (@anna_selyukova) 2 Січ 2018 р. о 8:35 PST

?

Допис, поширений Анна Селюкова (@anna_selyukova) 30 Чер 2017 р. о 9:51 PDT

Нагадаємо, до фіналу 4 сезону шоу "Холостяк" дійшли дві дівчини – Анаіт і Анна. Костянтин Євтушенко обрав Анну Селюкова і подарував їй кільце. Але стосунки між молодими людьми, з невідомої причини, так і не склалися. Пізніше виявилося, що Костянтин Євтушенко одружився на спортсменці Наталі ДобринськоїДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Peremozhnitsya_4_sezonu_shou_Holostyak_viishla_zamizh_200923.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя