Соратниця Черновецького Алла Шлапак очолила Київський виборчий штаб «Батьківщини», – ЗМІ

Він зазначив, що Шлапак сама запропонувала Тимошенко, щоби виборчий штаб в столиці очолила Молчанова, з якою вона «давно і тісно співпрацює». Об этом сообщает ar25.in.ua со ссылкой на СМИ.


Інсайдер також розповів, що київські «старожили» «Батьківщини» – зокрема, депутати Київради Тетяна Меліхова і Володимир Бондаренко – були категорично проти відповідного «кадрового призначення».


«Припускаю, що незабаром вони оголосять демарш і вийдуть з партії. Можливо, навіть долучаться до команди Гриценка», – спрогнозував він.


Молчанова і зв’язок з «Батьківщиною»


Ще у 2015 році Владиславу Молчанову пов’язували з Партією зелених. Зате в останні роки її прізвище почали згадувати у новинах про діяльність «Батьківщини».


Владислава Молчанова


Наприклад, у квітні 2017 року Молчанова разом головою Київського міського осередку «Батьківщини» Володимиром Бондаренком на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря брала участь в освяченні 10 тисяч пасок, які передали військовослужбовцям у зону АТО, переселенцям та мешканцям прифронтової території. Тоді партійна прес-служба назвала її громадським діячем і благодійницею монастиря.


Молчанова і Бондаренко на освячені пасок


Молчанову називають одним із спонсорів «Батьківщини». А її зв’язок з партією Тимошенко доводить той факт, що за адресою знаходження Благодійного Фонду Владислави Молчанової (м. Київ, вул. Лаврська, 14) розташований офіс столичної організації ВО «Батьківщина».Компанія Stolitsa Group, якою управляє Молчанова, неодноразово опинялася у центрі скандалів через будівельні роботи без дозвільних документів та нищення пам’яток архітектури.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/241537-soratnitsja_chernovetsjkogo_alla_shlapak_ocholila_kijivsjkij_viborchij_shtab_batjkivshchini__zmi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя