Росія повинна припинити брехати, - Держдеп США про висновки слідчих у справі MH17


Державний департамент США вірить висновкам слідчих у справі про падіння "Боїнга" Малайзійських авіаліній у 2014 році і вважає, що літак був збитий російською ракетною установкою "Бук"

Про це йдеться в офіційній заяві речниці американськього Державного департаменту Хезер Науерт. Об этом сообщает t-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вона зауважила, що США повністю впевнені в висновках Об’єднаної слідчої групи з розслідування трагедії MH17. Зокрема у тому, що ракетна установка, яка використовується для збиття літака належала 53-й зенітно-ракетній бригаді збройних сил Росії, що розташована в Курську.

"Це підтверджує і додає деталей до того, про що ми говорили з перших днів цієї трагедії: MH17 був збитий російською ракетною установкою "Бук", з якої стріляли з території на сході України, підконтрольній Росії", — наголосила Науерт.

За її словами, Держдеп закликає Росію поважати і дотримуватися резолюції Ради Безпеки ООН, а також припинити свою брехню і пояснити свою роль у цьому інциденті.

  • У четвер міжнародна Спільна слідча група з розслідування збиття малайзійського "Боїнга" оголосила, що той був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук" з 53-ї бригади ППО ЗС РФ, що базується в російському місті Курськ.
  • У Європейській комісії закликали Російську Федерацію до повної співпраці задля встановлення винних у збитті "Боїнга" Малайзійських авіаліній у небі над Донбасом у 2014 році.
  • Президент України Петро Порошенко сподівається, що після представлення проміжних результатів вже найближчим часом до суду будуть подані обвинувачення.
  • Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що Спільна слідча група з розслідування збиття "Боїнга" Малайзійських авіаліній провела професійну і незалежну роботу.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/05/25/rosiya_povynna_prypynyty_brekhaty_derzhdep_ssha_pro_vysnovky_slidchykh_u_spravi_mh17”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя