Стан СІЗО в Луцьку покращать у співпраці з поляками


Луцьк разом із польськими колегами налагоджуватиме співпрацю задля покращення матеріально-технічної бази місцевого СІЗО, а також для забезпечення надання затриманим відповідної медичної допомоги.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови 23 травня.

Керівниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан розповіла, що вже цього року було розвинуто співпрацю із польською стороною, зокрема проведено спільні обговорення.

Також минулого року було прийнято Програму надання інтегрованих соціальних послуг з питань сім’ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018–2020 роки.

На програму було скеровано 390 тисяч гривень. «На жаль, програма недофінансована на 30 %», – сказала Ліна Галан.

Вона зазначила, що ця програма є доленосною, адже, окрім порушення багатьох нагальних питань, програма вирізняється тим, що є першою самостійною програмою управління, яке раніше долучалося до інших проектів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/stan-sizo-v-lutsku-pokrashchiat-u-spivpratsi-z-poliakamy/” Об этом сообщает inpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя