У Миколаєві працівниця «Ощаду» привласнила понад 100 тисяч

2901(5) Об этом сообщает aback.in.ua со ссылкой на СМИ.


Працівницю банку викрито. Жінка шахрайським шляхом привласнила понад 100 тис₴У неділю, 13 травня 2018 року, під час виконання процесуальних дій та з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, за погодженням із процесуальним керівником, слідчим Корабельного відділу поліції повідомлено про підозру працівниці однієї міських філій ПАТ «Державний ощадний банк України» у привласненні банківських коштів у сумі понад 100 тис₴


Встановлено, що упродовж 2015-2017 років вказана особа шляхом шахрайських дій та втручання у роботу електронної системи банку систематично привласнювала грошові кошти банківської установи, спричинивши матеріальні збитки на суму понад 100 тис.₴ Більшість привласнених грошових коштів були соціальні виплати, адресовані людям похилого віку.


У ході розслідування встановлено 56 епізодів злочинної діяльності.


Дії вказаної особи кваліфіковано за 2 ст. 190, ч. 3 ст. 362 КК України (шахрайство, несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).


Досудове розслідування триває, підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.


За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2


Читайте також: В Очаківському районі поліція вилучила у чоловіка зброю, набої та порохДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/u-mikolayevi-pratsivnitsya-oshhadu-privlasnila-ponad-100-tisyach/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя