Колишній чиновник Держкомзему незаконно роздав землі на 4 мільйони


Слідчий відділ Дніпровської екологічної прокуратури залучив до кримінальної відповідальності колишнього керівника районного управління Держкомзему Київської області, який незаконно передав у приватну власність земельні ділянки вартістю понад 4 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Так, порушено справу за статтею 364 — зловживання владою або службовим становищем — та статтею 366 — службова фальсифікація — Кримінального кодексу.

"Встановлено, що ця посадова особа, зловживаючи службовим становищем, умисно, шляхом підроблення документів, діючи в інтересах третіх осіб, усупереч вимогам …здійснила незаконне передання в приватну власність земельних ділянок площею 5,2 гектара вартістю понад 4 мільйони гривень", — йдеться в повідомленні.

Дніпровська екологічна прокуратура також вживає заходів представницького характеру з метою повернення цих ділянок у державну власність, інформує відомство.

Як відомо, раніше органи прокуратури подали 65 судових позовів про повернення у власність держави 950 гектарів землі вартістю 68 мільйонів гривень.

Реальна економікаИсточник: “http://stopotkat.net/news/view/22608”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя