Милиция Житомира на страже пожарной безопасности

У зв’язку зі складною ситуацією можливого займання пожеж міліція Житомирської області переведена на посилений варіант несення служби. Ліси, поля та місця масового відпочинку громадян постійно знаходяться у полі зору спільних патрулів житомирських міліціонерів та працівників МНС.

На щастя, поки що лісові пожежі не охопили Житомирщину, однак працівники міліції зауважують, що пожежі легше зарадити, ніж її гасити.

Вже другий тиждень поспіль рівень пожежної небезпеки в області залишається загрозливо високим. Перш за все, причиною цьому слугує літня спекота, яка є рекордною для останнього часу метеодосліджень. Проте, як правило, каталізатором вогняного лиха є не лише виняткові погодні умови, а й людська недбалість, байдужість та не бажання дослухатися до порад міліції щодо дотримання пожежної безпеки.

Так, не зважаючи на періодичні застережні заходи, протягом останнього тижня на території Житомирщини виник цілий ряд пожеж, внаслідок яких були уражені 5,25 га сільгоспугідь. Завдяки оперативним діям міліції та ГУ МНС області вони були швидко локалізовані та ліквідовані, не давши поширенню вогню жодного шансу завдати матеріальних збитків і створити екологічну загрозу для ближніх населених пунктів.

З метою недопущення критичного розвитку подій, схожого на пожежну катастрофу, що вирує у наших російських сусідів, державне керівництво України спрямовує обласних правоохоронців не тільки на профілактику та роз’яснювальну роботу серед населення, а й на швидке присікання проявів порушення правил пожежної безпеки.

Території лісових насаджень та дороги на під’їзді до них знаходяться під пильною охороною працівників міліції Житомирської області, особливо підрозділів, які відповідають за дотримання громадської безпеки, зокрема, екіпажів ДАІ, патрульної служби та дільничних інспекторів міліції.

Ще одним заходом застереження виникнення пожежонебезпеки в області є вимушене перенесення відкриття сезону полювання на пернату дичину з серпня на вересень поточного року.

Через цілком зрозумілі причини, перспектива зазирнути в «обличчя палаючому змію» вимагає скоординованих дій як відповідних екстрених служб, так і високої громадської свідомості населення Житомирщини.

Антон Сичевський, ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Источник: “http://zhzh.info/publ/4-1-0-2512”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя