На соцініціативи Януковича цьогоріч буде виділено 700 мільйонів

Реалізація соціальних ініціатив президента вимагатиме виділення 700 мільйонів гривень із держбюджету у 2013 році.

Про це на брифінгу повідомила заступник глави адміністрації Президента Ірина Акімова, передає "Укрінформ".

"Загальна сума приблизно на 2013 рік буде складати близько 650 — до 700 мільйонів гривень. В залежності від часу введення у дію того чи іншого заходу", — сказала вона.

За словами Акімової, на зменшення розриву між гарантованим прожитковим мінімумом і сумою, яка зараз надається малозабезпеченим сім’ям, буде виділено близько 350 млн гривень; на заходи, пов’язані із виділенням додаткових коштів на догляд за дитиною-інвалідом буде виділено близько 27 млн гривень; а на заходи, пов’язані з опікою дітей-інвалідів — близько 13 млн гривень.

Акімова додала, що на заходи, пов’язані із забезпеченням дітей-інвалідів необхідними засобами реабілітації, необхідно буде близько 30 млн гривень.

"Це посильні кошти для нашого бюджету. Їх можливо закласти при перегляді бюджету і починати введення цих заходів вже у 2013 році", — повідомила заступник глави АП.

Акімова додала, що частина соцініатив, зокрема, організація літніх шкіл, різноманітних конкурсів та олімпіад, буде реалізовано за рахунок місцевих бюджетів, а також коштів соціально-відповідального бізнесу.


Источник: “http://t-pravda.net/economy/finances/149788-na-socznczativi-yanukovicha-czogorch-bude-vidleno-700-mljonv.html?lang=ru”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя