Другий національний конкурс на краще журналістське розслідув

Український освітній центр реформ (УОЦР) за підтримки Проекту «Гідна Україна» оголосив про відкриття Другого національного конкурсу на кращі журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні.

Конкурс відбуватиметься з 1 липня по 31 жовтня 2008 року за такими номінаціями:

§ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ (ОБЛАСНОМУ РІВНІ): «Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в друкованих та Інтернет ЗМІ області» – перше, друге й третє місце.

§ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНІ:

— „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональних засобах масової інформації України” – перше, друге й третє місце.

— „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національних друкованих та інтернет-ЗМІ України” – перше, друге й третє місце.

— „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.

— „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.

— „Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції” – Гран-Прі.

Етапи конкурсу:

§ 1 липня по 31 жовтня 2008 року – прийом робіт на участь у Конкурсі (на національному та регіональному рівнях).

§ 15 – 30 листопада 2008 р. — нагородження переможців в регіональних номінаціях Конкурсу.

§ 9 грудня 2008 р.- офіційна церемонія нагородження переможців у національних номінаціях.

Всіх переможців та лауреатів конкурсу чекають нагороди !

Прийом робіт:

§ на регіональні номінації здійснюється регіональними прес-клубами УОЦР

§ на національні номінації – роботи подаються в національний прес-клуб.

Контактна інформація всіх прес-клубів наведена на веб-сторінці http://www.cure.org.ua/pressclubs.

Перший подібний конкурс відбувся в 2007 році й отримав визнання у більше, ніж 500 засобів масової інформації України. Публікації переможців можна знайти на сайті http://www.pace.org.ua/content/view/117/53/lang,uk/. Кожен з переможців був нагороджений. За результатами конкурсу УОЦР видав книжку з найкращими роботами конкурсантів.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися в національному та регіональних прес-клубах реформ, а також за телефоном оргкомітету в Києві (044) 490-69-88.

Положення про конкурс та форму заявки на участь завантажуйте на сайті www.cure.org.ua.

Конкурс проходить за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який виконує компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Порогової програми Корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС


Источник: “http://h.ua/story/143155/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя